REGULAMIN

WNIOSEK

UMOWA LICENCYJNA

ANEKS DO UMOWY LICENCJYJNEJ

CZYM JEST MSDN AA

CZYM JEST IT ACADEMY

INFORMACJA OGÓLNA

 

mkubiak(at)teb.pl

IT ACADEMY

Program w skrócie


Program Microsoft IT Academy to globalny system edukacyjny, umożliwiający instytucjom edukacyjnym wspieranie swoich studentów w osiąganiu przez nich ich możliwości edukacyjnych i zawodowych dzięki wysokiej jakości programom szkoleniowym dla technologii Microsoft.

Cele:
- Zaoferowanie światowej klasy programu edukacyjnego Microsoft w celu przekazania studentom i uczniom kluczowych umiejętności w dziedzinie IT.

- Zapewnienie bogatych zasobów edukacyjnych dostępnych on-line i umożliwiających naukę w dowolnym miejscu i czasie.

- Stworzenie zasobów materiałów do kształcenia ustawicznego i rozwoju zawodowego kadry nauczycielskiej, dzięki którym uczący się, w miarę rozwoju ich karier, będą rozszerzali swoje kontakty z Microsoft.

- Połączenie nauki akademickiej z umiejętnościami potrzebnymi w rzeczywistej pracy zawodowej aby umożliwić uczniom i studentom ukończenie nauki z umiejętnościami w zakresie IT, które umożliwią im odniesienie sukcesu w pracy.

- Stworzenie wykwalifikowanych kadr dla pracodawców, tak aby na rynku można było znaleźć pracowników, którzy poznali i przeszli szkolenia dotyczące technologii Microsoft.
Związanie uczniów, studentów i nauczycieli z Microsoft, tak aby nadal korzystali z naszych rozwiązań na dalszych etapach swojego rozwoju zawodowego.

Członkostwo w programie Microsoft IT Academy przynosi instytucjom edukacyjnym, kadrze naukowej, uczniom, studentom i społecznościom cenne korzyści. Członkostwo jest dostępne na dwóch poziomach: IT Advanced (poprzednio Pro Platinum) i Microsoft Essentials (poprzednio Office Specialist)..

Poziom Advanced zapewnia członkom dostęp do kompleksowego programu nauczania i materiałów dydaktycznych, które umożliwiają wykształcenie wykwalifikowanych pracowników, a także dostęp do kursów pozwalających na uzyskanie certyfikatu Microsoft Certified Professional.

Poziom Microsoft Essentials zapewnia korzyści prowadzące do uzyskania certyfikatu Microsoft Office Specialist.

ZSE posiada członkostwo na poziomie Advanced.

 

Administrator IT Academy i MSDN AA

Marcin Kubiak mkubiak(at)teb.pl